Szállítási és csomagfelvétel infó:

Minden nap adunk fel csomagot, rendeléseket március 13-án adjuk át a futárszolgálatoknak.

Kérdésed van? +36 70 382 6597 számon hívj minket!

Derwent összemosó és fényceruza 2-2db+radír+hegyező
Derwent összemosó és fényceruza 2-2db+radír+hegyező
Online ár: 4 250 Ft

Derwent összemosó és fényceruza 2-2db+radír+hegyező

Derwent Burnisher - fényceruza kemény, színtelen ceruza, amely a pigmentrétegek fölött használva fényes felületet biztosít.

Derwent Blender - összemosó ceruza egy puha, színtelen ceruza, ami lehetővé teszi két vagy több szín összemosását, élek és vonalak tompítását.

A készlet tartalma:

  • 2db Derwent Burnisher
  • 2db Derwent Blender
  • 1db Derwent vinyl radír
  • 1db hegyező


Szállítási és csomagfelvétel infó:

Minden nap adunk fel csomagot, rendeléseket március 13-án adjuk át a futárszolgálatoknak.

Kérdésed van?

+36 70 382 6597
számon hívj minket!

Raktáron :  3 készlet
Online ár: 4 250 Ft
A vásárlás után járó pontok: 213 Ft
Az alábbi terméket ajánljuk még kiegészítőként
Részletek

A fényceruza viaszt tartalmaz. Használhatjuk fényesítésre és "maszkolásra" is. A kész rajzron a fényesítéssel egy  viaszréteggel zárjuk le pigmentjeinket, és egy fénylő, fotószerű megjelenést adunk a képnek. A maszkoláshoz pedig először kell a fényceruzát használni, majd ezt követően vigyük fel a színes réteget.

Az összemosó ceruza egy puha, színtelen ceruza, amelyet a színes ceruzákhoz használt kötőanyagból készítenek. Lehetővé teszi két vagy több szín keverését egy új szín létrehozását. Ugyanakkor fizikailag összekeveri és kisimítja a színeket, így az egyes vonások és a kemény élek tompulnak. 

A műanyag radír eltávolítja a grafit vagy a nem kívánt nyomokat. A határozott sarkok és élek precíz törlést biztosítanak, és szükség esetén éles késsel újra kialakíthatóak.

A hegyezőt úgy tervezték, hogy bármely Derwent ceruza finom, pontos hegyezéséhez alkalmas legyen.

 


Adatok
Várható kézbesítés
2026.03.16
EAN code
5028252248587
Cikkszám
28239014
Vélemények
Legyen Ön az első, aki véleményt ír!